środa, 06 listopad 2019 16:02

Nie żyje Grzegorz Śliwka, 19-letni piłkarz Przemszy Klucze

Napisała

Dziewiętnastolatek, który 3 listopada zginął w wypadku pod Olkuszem to zawodnik klubu Przemsza Klucze. "Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli przekazać taką informację..." napisał na swojej stronie klub, informujac o śmierci młodego piłkarza. 

O wypadku pisaliśmy 4 listopada (zobacz TU). Młody człowiek zginął na miejscu. Przyczyny wypadku wyjaśni policyjne śledztwo. 

"Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli przekazać taką informację...

3 listopada w wieku 19 lat zmarł tragicznie zawodnik Naszego Klubu Grzegorz Śliwka.

Pogrzeb śp. Grzegorza odbędzie się w czwartek, 7 listopada o godzinie 14:30 w Kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach.

Rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia...

"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…” - napisał na swojej stronie na Facebooku klub, w którym grał 19-latek. 

 

Zawodnika pożegnało też środowisko sędziowskie. "W imieniu całego środowiska Sędziów Piłkarskich z Olkusza składam na Wasze ręce wyrazy współczucia. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma takich słów, które oddadzą to co teraz wszyscy czujemy. Kiedy w wieku 19 lat gaśnie życie, nic mądrego napisać się nie da. Jesteśmy z Wami w tym najtrudniejszym momencie!

 

Pogrzeb piłkarza odbędzie się jutro, 7 listopada o godzinie 14:30 w Kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach.

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.