środa, 10 październik 2018 10:54

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Wypadek w Oświęcimiu. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]

Napisała

Groźny wypadek w Oświęcimiu. Na ulicy Wyzwolenia zderzyły się dwa samochody. Są ranni.

Do wypadku doszło o godzinie 10.32. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jak udało nam się dowiedzieć, pojazdami podróżowały 4 osoby, w tym około 2-letnie dziecko. Dwie osoby zostały ranne.

Na razie nie znane są przyczyny tego wypadku.

Na drodze panuje ruch wahadłowy.

Na miejscu cały czas pracują policjanci i strażacy z PSP Oświęcim, OSP Oświęcim i OSP Brzezinka. 

Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA - 12.01]

- Jak ustalili policjanci 28–letnia mieszkanka Gminy Oświęcim, kierując samochodem marki Peugeot, najechała na tył samochodu marki Volkswagen, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu chrzanowskiego, który z kolei uderzył w tył samochodu marki Fiat Punto, kierowanego przez 65–letniego mieszkańca Osieka, który zatrzymał się, aby wykonać manewr skrętu na parking jednego ze sklepów - informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. 

Do szpitala na badania trafiła kierująca samochodem marki Volkswagen oraz jej pasażerka. 

W trakcie prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca Volkswagenem nie posiadała uprawnień do kierowania. Za popełnione wykroczenie policjanci mogą nałożyć mandat karny lub skierować materiały do Sądu wraz wnioskiem o ukaranie.

 

Źródło: materiały własne, KPP Oświęcim 

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.