czwartek, 11 październik 2018 11:21

Oświęcim. Medale od miasta dla utalentowanych pływaków

Napisała

W trakcie uroczystej sesji Rady Miasta Oświęcim, za wysokie wyniki we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym. Została nagrodzona szóstka reprezentantów Powiatowego Zespołu Numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu.

Okazją do uhonorowania pływaków z popularnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Oświęcim w pływaniu było Święto Miasta, ustanowione w 1996 roku. Z rąk prezydenta miasta, Janusza Chwieruta i przewodniczącego Rady Miasta, Piotra Hertiga, medale otrzymali; Michał Daszkiewicz, Marta Klimek, Kacper Brączek, Jan Więzik, Sebastian Zalewski i Mateusz Krupa.

„Jest nam szczególnie miło, że mamy w gronie uczniowskim takich zdolnych sportowców. Pływanie jest dyscypliną, która wymaga od zawodników wielu wyrzeczeń i codziennej ciężkiej pracy na treningach. Dlatego też z wielką przyjemnością w imieniu całej społeczności szkolnej składam Wam serdeczne gratulacje i życzę dalszych owocnych sukcesów” – mówi Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu Numer 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu.

Info/Foto: Jakub Konior

 

Loteria Orlen
Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.