piątek, 19 październik 2018 10:32

Fasada Roku 2018 z Kęt? Głosowanie na finiszu!

Napisała

Blisko 150 elewacji z całej Polski zameldowało się na starcie konkursu Fasada Roku 2018. Wśród nich reprezentanci nie tylko dużych miast jak Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław czy Warszawa, lecz także mniejszych miejscowości jak: Kęty, Białobrzegi, Mielno, Zalasewo. Teraz czas na pierwsze rozstrzygnięcie, którego reżyserami będą internauci. Przed nami ostatnie dni głosowania!

Wraz z końcem września minął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu, co oznacza, że na liście pretendentów do tytułu Fasada Roku 2018 nic już się nie zmieni. O krajowe laury walczy w tym roku 148 obiektów, których elewację wykonano przy użyciu materiałów firmy Baumit: 16 budynków jednorodzinnych, 81 budynków wielorodzinnych, 28 budynków po termomodernizacji, 12 budynków niemieszkalnych oraz 11 budynków historycznych po renowacji - w ostatniej kategorii /Budynek historyczny po renowacji/ startuje odrestaurowany budynek mieszkalny z Kęt, z ul.Jana III Sobieskiego.
Głosujmy na stronie internetowej: fasadaroku.pl

Info/Foto: BUENA VISTA media group

 

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.