wtorek, 12 luty 2019 15:35

W Oświęcimiu rusza Turniej Stolikowy

Napisała

W zupełnie starym stylu zapowiada się piątkowy wieczór 15 marca br. w oświęcimskiej Bibliotece Galerii Książki. W podróż do czasu PRL-u zabierze nas „Autostop”, nad bezpieczeństwem będą czuwać „Chłopcy radarowcy” a o dobrą zabawę zadba „Chłopiec z gitarą”.

- Przed nami pierwszy Turniej Stolikowy a w nim sprawdzimy wiedzę o PRL-u.  „Kobiety na traktory czyli co wiesz o PRL-u” to turniej dla drużyn maksymalnie 4-osobowych, w którym liczy się refleks, szybkość i odwaga Kto może się zgłosić? Każdy. Zbierz przyjaciół, znajomych, rodzinę. Stwórzcie drużynę (od 2 do 4 osób). Poczytajcie o PRL-u lub przypomnijcie sobie niektóre fakty – zachęca biblioteka.

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są w Dziale Promocji Biblioteki telefonicznie 33/ 847 98 16 lub osobiście do godziny 15.30 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin na stronie biblioteki: www.mbp-oswiecim.pl

Info: Biblioteka Galeria Książki Oświęcim

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.