piątek, 15 marzec 2019 15:39

Starosta Oświęcimski dziękuje

Napisała

Starosta Oświęcimski Marcin Niedziela przekazał podziękowania dla strażaków za pomoc w likwidacji skutków nocnych wichur, które dotknęły obszar powiatu oświęcimskiego 11 marca br.:

- W imieniu władz Powiatu Oświęcimskiego pragnę serdecznie podziękować strażakom z Państwowej Straży Pożarnej oraz strażakom ochotnikom za pracę oraz czas poświęcony w likwidację szkód po ostatniej nocnej wichurze. Dziękuję wszystkim strażakom z PSP oraz OSP za ofiarność i trud ponoszony przy wypełnianiu odpowiedzialnej służby strażaka.
Życzę przede wszystkim bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji. Wypełniając strażacką powinność wobec drugiego człowieka, zyskujecie szacunek w społeczeństwie.
Serdecznie dziękuję za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w wykonywaniu trudnych zadań. Życzę, by wysiłek, który podejmujecie dla ratowania ludzi i ich mienia, był zawsze źródłem satysfakcji i powodem do dumy. Życzę też, abyście mieli jak najmniej powodów do podejmowania akcji ratowniczych i jak najwięcej pomyślności na służbie i życiu prywatnym.

yrazami szacunku Marcin Niedziela

Info: Straostwo Powiatowe Oświęcim
Foto: PSP w Oświęcimiu

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.