Carlos Santana w Oświęcimiu! Wyróżniony

Występ Carlosa Santany w Oświęcimiu (15.06.2018) będzie jedynym polskim przystankiem na zaplanowanej na 2018 r. światowej trasie Divination Tour, a zarazem kolejnym kamieniem milowym w historii Tauron Life Festival Oświęcim. Najbliższa, dziewiąta edycja Tauron Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Santany na Tauron Life Festival Oświęcim, 15 czerwca - jedyny występ tego artysty w Polsce, w ramach światowej trasy Divination Tour 2018.
Po raz pierwszy mieszkańcy Oświęcimia otrzymają 10% zniżki na bilety po okazaniu Karty Mieszkańca. Bilety rodzinne dostępne są w atrakcyjnych cenach, a osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach, mogą nabyć bilety taniej. Dla ich komfortu została wyznaczona specjalna strefa.

Ten mistrz gitary, uznany za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów wystąpi w Oświęcimiu 15 czerwca. Fani dobrego rocka i muzyki, którą rządzą emocje, już teraz powinni zarezerwować sobie ten termin. W pierwszej kolejności szansę na kupno biletu mają członkowie fan klubu artysty. Od poniedziałku 15 stycznia będą w wolnej sprzedaży.

Tauron Life Festival Oświęcim, to nie tylko niezapomniane koncerty gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. To także kino wolnościowe, sztuki teatralne, widowiskowe murale projektowane przez światowej sławy artystów-grafików oraz działania edukacyjne prowadzone wraz z organizacjami, takimi jak UNICEF czy Polska Akcja Humanitarna. Ważnym punktem w festiwalowym programie są wydarzenia sportowe, w tym biegi uliczne z udziałem znanych osób ze świata sportu, kultury i sztuki. Na scenie organizowanego od 2010 r. festiwalu co roku pojawiają się wykonawcy ze światowej czołówki muzycznej, tacy jak: Queen &Adam Lambert, Elton John, Sting, Peter Gabriel, Soundgarden, czy grupa Scorpions uhonorowana statuetką Peacemakera, nagrodą wręczaną od 2017 r. artystom szczególnie przyczyniającym się do szerzenia pokojowych idei zbieżnych z przesłaniem TLFO.


Info: Małopolski Urząd Marszałkowski

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Aktualizacja: poniedziałek, 15 styczeń 2018 15:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA