×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
poniedziałek, 12 luty 2018 07:54

Brzeszcze. Jest nagranie z monitoringu - rozpoznasz?

Napisała

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują sprawców, którzy w nocy z  3/4 lutego br., nanieśli obraźliwe napisy na drzwi wejściowe Kościoła w Brzeszczach (o czym wspominaliśmy 4 lutego br.:

https://glos24.pl/glos24/region-oswiecimski/wiadomosci/item/3078-znieważenie-kultu-religijnego

 Sprawcy -  młody szczupły mężczyzna, w jasnej czapce wełnianej, jasnym płaszczu z kapturem, ciemnych spodniach oraz towarzysząca mu szczupła kobieta, ubrana na ciemno,  tuż przed godziną 2.00, weszli na teren przykościelny, nanieśli napisy przy użyciu farby w sprayu, a następnie po kilku minutach opuścili teren przez bramę główną wychodząc na ulicę Piastowską w Brzeszczach.  

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny, a następnie zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalona została chwila, gdy sprawcy dokonywali czynu.

W związku z powyższym, policja apeluje do osób, które rozpoznają parę na zdjęciach lub nagraniu z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Brzeszczach pod numer telefonu: 32/ 211 15 51  lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

Filmik z monitoringu: https://drive.google.com/file/d/18QZA1kssaqTDSQFh2g7qK1H9TXiDTx8C/view?usp=sharing

 Info: KPP Oświęcim

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 luty 2018 08:01
Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.