×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Mądry Natalia

Mądry Natalia

19 lutego br. rozpoczęto długo zapowiadaną akcję "Zwierzo-Ferie", podczas której najmłodsi mieszkańcy odwiedzili Stajnię Miejską Mini Zoo, gdzie mogli dowiedzieć się jak pomagać zwierzętom w ich codziennej egzystencji.

Kino Centrum w Wadowicach zaprasza na KinoMam, czyli nowy projekt dedykowany mamom z małymi dziećmi – od niemowlaka do 3 lat.

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w technice cyfrowej w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Polonezem w strojach z czasów Księstwa Warszawskiego tancerze zainaugurowali coroczny galowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Dobczyce".

Walentynki, czyli Dzień Zakochanych obchodzony co roku 14 lutego, to niezwykle miły i sympatyczny zwyczaj okazywania komuś miłości lub sympatii. Tradycję tę kultywują również uczniowie Szkoły Podstawowej w Antolce, dlatego drużyna harcerska wraz z Samorządem Uczniowskim organizują co roku pocztę walentynkową. Tak było też i w tym roku.

Burmistrz Libiąża i Libiąskie Centrum Kultury zapraszają na marcowy IV. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Libiąża:

Strona 1 z 692