×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Joanna Frydrych

Joanna Frydrych

Nawet do 5 lat więzienia grozi 21-letniej bielszczance, która jest podejrzana o kradzieże sklepowe. Jej łupem padły kosmetyki o wartości blisko 2 tysięcy zł. Sprawczynię ujęli pracownicy sklepu i przekazali w ręce czechowickich policjantów. Zatrzymana usłyszała już zarzuty.

„Jestem w górach w środku lasu i nie przeżyję do rana” - takie słowa usłyszał dzisiaj w nocy dyspozytor telefonu alarmowego od mężczyzny, który zgubił się w Szczyrku. Na szczęście dla zaginionego policjanci z miejscowego komisariatu szybko dotarli z pomocą. Już po kilku minutach odnaleźli nietrzeźwego 38-latka, który zsunął się ze skarpy, wpadł do rowu i nie był w stanie wydostać się o własnych siłach.

Zakopiańscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Limanowej podejrzanego o kradzież pieniędzy z pensjonatu w którym był wcześniej zatrudniony. Mężczyzna, wykorzystując swoją wiedzę, dostał się niepostrzeżenie do budynku, a następnie okradł właścicieli. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

15 lutego po godz 10 na alejach Józefa Piłsudskiego doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wśród pasażerów były dwie osoby dorosłe oraz niemowlę.

Policjanci dąbrowskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 100 km/h. Stracił prawo jazdy, otrzymał punkty karne i został ukarany grzywną w drodze mandatu karnego.

Zarzut stalkingu usłyszał 25-letni mieszkaniec Krakowa, który uporczywie nękał swoją ofiarę. Mężczyzna został zatrzymany na lotnisku. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Strona 1 z 8