Sonderkommando w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz, która 30 października zostanie otwarta w Miejscu Pamięci Auschwitz. Więzień Auschwitz David Olère - ekspozycja twórczości związanej z traumatycznymi przeżyciami.

19 września br. pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu oświęcimskiego, policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego czterech użytkowników, którzy stwarzali zagrożenie kierując pod wpływem alkoholu.

wtorek, 18 wrzesień 2018 15:18

Potrącenie w Chełmku. Pieszy w szpitalu

Napisała

Poważny wypadek w miejscowości Chełmek (powiat oświęcimski). Samochód osobowy potrącił seniora.

W dniu 10 września 2018 mieszkaniec Gminy Kęty, na jednym z parkingów w Kętach, znalazł kluczyk do samochodu z breloczkiem z napisem SUZUKI. 

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 13:56

Chełmek: dwie spacerowiczki zgubiły się w lesie

Napisała

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku, pomogli mieszkankom miasta wydostać się z lasu, w którym zgubiły się podczas spaceru.

W czwartek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, zatrzymali 56-letniego mieszkańca Oświęcimia, który chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej za jazdę w stanie nietrzeźwości, proponował policjantom łapówkę.

Trwa remont w Zespole Klasztornym Mniszek Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kętach.

Tragiczne wieści z Oświęcimia. Na ulicy Smoluchowskiego mężczyzna stanął w ogniu.

W Oświęcimiu gorąco na linii Starzec – Chwierut. Między kandydatami na stanowisko prezydenta miasta doszło już do pierwszych spięć.

Strona 1 z 54

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA