czwartek, 11 październik 2018 15:16

Nowy Targ: Mieszkańcy wybrali

Napisał
Nowy Targ: Mieszkańcy wybrali UM Nowy Targ

1 października br. zakończyło się głosowanie w V edycji Budżetu Obywatelskiego 2019 Miasta Nowy Targ. Urząd dziękuje mieszkańcom Nowego Targu, którzy zaangażowali się w proces tworzenia Budżetu Obywatelskiego Miasta na rok 2019 - zarówno na etapie składania propozycji projektów, jak również w trakcie głosowania.

Pod głosowanie, które trwało od 11 września do 1 października, poddano 16 zadań, w tym: 8 zadań w okręgu ogólnomiejskim i 8 w okręgach lokalnych. Mieszkańcy mogli dokonać wyboru na kartach do głosowania lub w systemie elektronicznym.

W głosowaniu oddano 3806 ważnych kart, z czego 62% w wersji papierowej. 109 kart (2,8%) zostało uznanych za nieważne z powodu:

  • dwukrotnego głosowania w tym samym okręgu lub w różnych okręgach (lokalnych),
  • imię i nazwisko lub numer PESEL wpisane na karcie były nieczytelne lub informacje te nie zostały wpisane,
  • przyznano więcej niż 3 punkty,
  • braku podpisu głosującego.

Poniżej prezentujemy zatwierdzoną przez Burmistrza Miasta listę zadań przyjętych do realizacji oraz ranking wszystkich projektów wraz z uzyskaną liczbą punktów.

Realizacja projektów wybranych w głosowaniu przez mieszkańców nastąpi po ich przyjęciu w ramach zadań budżetu miasta Nowy Targ na 2019 r.

Lista zadań przyjętych do realizacji

Lista rankingowa

 

Info/Foto UM Nowy Targ

Loteria Orlen
Mateusz Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.