czwartek, 31 styczeń 2019 13:57

Trzech poszukiwanych w rękach policjantów

Napisała
Trzech poszukiwanych w rękach policjantów KPP Zakopane

Tatrzańscy policjanci tylko tej nocy zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania w tym mężczyznę poszukiwanego na podstawie Listu Gończego. Były to osoby poszukiwane za groźby, znęcanie się jak również niestosowanie się do orzeczenia sądu.

Tatrzańscy policjanci w przeciągu ostatnich 12 godzin ujawnili trzy poszukiwane osoby w tym mężczyznę poszukiwanego na podstawie Listu Gończego. Jest to efekt podejmowanych przez policjantów czynności służbowych oraz lokalnych działań poszukiwawczych.

35-latek z Zakopanego poszukiwany był Listem Gończym za kierowanie gróźb pod adresem funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna zatrzymany został przez policjantów tatrzańskiej komendy. Do aresztu trafi na 6 miesięcy.

Kolejny poszukiwany z Zakopanego zatrzymany został na ul. Nowotarskiej. Mężczyzna poszukiwany był za przestępstwo znęcania się. 47-latek trafi do Zakładu Karnego na rok i sześć miesięcy.  

Kolejna z ujawnionych osób poszukiwanych to 50-letnia kobieta z województwa śląskiego. Kobieta w środku nocy została zatrzymana  na osiedlu Stasikówka w Poroninie.

Policjanci ustalili, że kobieta jest osobą poszukiwaną i powinna trafić do zakładu karnego za niestosowanie się do orzeczenia sądu.

 

Źródło: KPP Zakopane

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.