czwartek, 21 marzec 2019 13:04

Tatrzańscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o przestępstwa karno-skarbowe

Napisała

Tatrzańscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania w tym kobietę poszukiwaną za przestępstwa karnoskarbowe. Były to osoby poszukiwane również za groźby, znęcanie się jak również za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w ostatnich dniach zatrzymali trzy poszukiwane osoby. Jest to efekt podejmowanych przez policjantów lokalnych działań poszukiwawczych.

Zatrzymany wczoraj 66-latek z Poronina poszukiwany był nakazem doprowadzenia do zakładu karnego za kierowanie gróźb, znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej. Mężczyzna zatrzymany został przez policjantów w miejscu zamieszkania. Do aresztu trafi na 10 miesięcy.

Kolejny poszukiwany zatrzymany został w Kościelisku. 20-letni mężczyzna z tej miejscowości poszukiwany był za przestępstwo prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Trzecia ze ściganych osób to 34-letnia kobieta z powiatu tatrzańskiego, która poszukiwana była przez tatrzańskich policjantów za popełnione przestępstwa karnoskarbowe.

 

Info: KWP Kraków

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.