wtorek, 21 maj 2019 11:58

Ekogroszek Karlik PGG ze Złotą Ciupagą

Napisała

Polska Grupa Górniczej została nagrodzona Złotą Ciupagą podczas 24 Podhalańskich Targów Budownictwa Instalacji i Wnętrz "Z tradycją na Podhalu" w Nowym Targu. Największy producent węgla kamiennego w Europie zdobył wyróżnienie za prezentację ekogroszku Karlik.

12 maja w Hali Lodowej w stolicy Podhala odbyła się kolejna edycja Podhalańskich Targów Budownictwa Instalacji i Wnętrz, których organizatorami jest wadowicka firma Promocja Targi. Tematem wiodącym targów była walka o czyste powietrze na Podhalu, a wśród wystawców dominowali producenci najnowocześniejszych, ekologicznych pieców grzewczych.

Podczas targów wręczane są Złote Ciupagi. Jedną z nich, za prezentację ekogroszku Karlik otrzymała Polska Grupa Górnicza. Z rąk organizatorów Targów Złotą Ciupagę odebrali przedstawiciele PGG – Renata Maczuga, Kierownik Zespołu Jakości Węgla i Strategii Produktowej oraz Wojciech Namysło, Główny Specjalista Koordynator w Zespole Marketingu i Strategii Produktowej, którzy w rozmowie z naszą redakcją mówią o tym czym ekogroszek różni się od węgla i dlaczego warto go używać.

Marzena Gitler, foto i wideo: Mateusz Łysik

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.