środa, 19 czerwiec 2019 11:49

Wakacje czas zacząć! Święto Balonika w Rabkolandzie

Napisał

Dla wszystkich dzieciaków, które w przedszkolach i szkołach uczyły się aż do wakacji, po raz pierwszy Park Rozrywki dla Dzieci Rabkoland organizuje wyjątkowe święto – Święto Balonika. Odbędzie się ono w dniach 22-23 czerwca.

Nie ma takiej rzeczy na świecie, na którą dzieci czekają tak, jak na wakacje. Z tej okazji warto docenić maluchy i nagrodzić je za wiele miesięcy codziennej pracy – niezależnie od tego, czy czerwony pasek pojawił się na świadectwie.

Z okazji rozpoczynającego się odpoczynku dla najmłodszych Rabkoland ozdobi aż 10.000 balonów i baloników. Niewiarygodne, balonowe ozdoby, z pewnością zachwycą Gości, to jednak nie wszystko. Koniec roku szkolnego uświetnią kreatywni i weseli animatorzy. Rozrywkę zapewnią Teatralni Mimowie, czyli uliczna pantomima przeniesiona na alejki parku rozrywki, a także Baśniowa Baletnica, która zatańczy bajeczne tańce ze wstęgą. W Strefie Cyrkowej swój pokaz da Wesoły Cyrkowiec, zabawiający jazdą na monocyklu i pokazami nieziemskiej żonglerki, a to jeszcze nie wszystkie występy na żywo – na pokazy zapraszają także czarujący Teatr Magii i Teatrzyk Bajdurka, w którym aktorami są mali goście.

Dla wszystkich kochających cyrk, Rabkoland ma niespodziankę. Każde dziecko przebrane za clowna dostanie zestaw rabkolandowych upominków!

Tego dnia nikt nie opuści Rabkolandu bez prezentu – nawet dzieciaki w „cywilnych” ubraniach. W Święto Balonika najważniejsze są dzieci i baloniki, dlatego każde dziecko otrzyma swojego kolorowego, dmuchanego przyjaciela. Wakacyjną radość dopełni malowanie buziek i warsztaty z formowania balonów.

Organizatorzy na Święto Balonika zapraszają 22. i 23. czerwca od 10:00 do 18:00. Ceny wstępu standardowe, czyli maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy, bez limitu na wszystkich atrakcjach, warsztatach i pokazach.

Fot. i inf.: Rabkoland

 

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.