piątek, 02 sierpień 2019 13:59

Rabka-Zdrój. Miasto ma nowego sekretarza

Napisał

Robert Wodziak nowym sekretarzem Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju. Decyzję o powierzeniu mu organizacji pracy urzędu podjął burmistrz Leszek Świder.

Nowy sekretarz to doświadczony samorządowiec. Jest przewodniczącym Rady Gminy Raba Wyżna, a w poprzednich latach pracował jako sekretarz Urzędu Gminnego w Łapszach Niżnych, a ostatnio jako sekretarz Urzędu Miasta w Jordanowie, skąd, za porozumieniem stron, przeszedł do Rabki-Zdroju. W przeszłości był też społecznym zastępcą wójta gminy Raba Wyżna. Aktywnie udziela się społecznie. Jest m.in. prezesem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Rabie Wyżnej. Ma 46 lat i jest mieszkańcem Skawy.

Przypomnijmy, iż w czerwcu na emeryturę przeszła wieloletnia sekretarz Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju Maria Daszkiewicz, która na tym stanowisku pracowała 35 lat, a z rabczańskim samorządem była związana przez 40.

 

Fot. i inf.: UM Rabka-Zdrój

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.