niedziela, 06 październik 2019 21:46

Rabka Zdrój. Chrząszcz w Trzcinie zaprasza na warsztaty teatralne

Napisał

Teatr Chrząszcz w Trzcinie – jak co roku – zaprasza dzieci w wieku szkolnym i młodzież na warsztaty teatralne w roku szkolnym 2019/2020.

W ramach zajęć uczestnicy będą ćwiczyć dykcję i koordynację ruchową, ale przede wszystkim zaszczepiać w sobie miłością do teatru. W programie znalazły się elementy teatru dramatycznego, pantomimy i teatru lalkowego oraz profesjonalne przygotowanie do konkursów recytatorskich.

Podobnie jak w poprzednim roku organizatorzy postarają się pokazać swoich podopiecznych na przeglądach teatralnych i całość zakończyć finałowym pokazem dla rodziny i znajomych. W międzyczasie uczestnicy mogą liczyć podczas spotkań na dobrą zabawę, swobodną atmosferę i bezpłatne wejścia na premiery Teatru Chrząszcz w Trzcinie

Prowadzenie: Cezary Skrocki

Zajęcia będą odbywać się we WTORKI:

godz. 16:00 (klasy I-IV SP)

godz. 17:15 (klasy V-VIII SP)

godz. 18:30 (szkoły ponadpodstawowe)

Pierwsze spotkania 8 października!

(za pierwsze spotkanie nie płacisz)

Miejsce: Willa Pod Św. Józefem, ul. Orkana 28, 34-700 Rabka-Zdrój

Spotkania raz w tygodniu, 4 razy w miesiącu. Koszt: 60 zł/miesiąc.

Więcej www.teatrchrzaszcz.pl

Dokładne informacje i zapisy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 696 288 398

 

Fot. i inf.: Teatr Chrząszcz w Trzcinie

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.