piątek, 21 wrzesień 2018 13:45

GOPR z nowym skuterem śnieżnym

Napisał

Grupa Podhalańska GOPR otrzymała dotację na zakup nowego skutera śnieżnego z przeznaczeniem dla sekcji na Długiej Polanie w Nowym Targu.

piątek, 21 wrzesień 2018 11:12

Wystawa „Józef Piłsudski i ZNP”

Napisał

Przez najbliższe trzy tygodnie w budynku Urzędu Gminy Szaflary można oglądać wystawę pt. „Józef Piłsudski a Związek Nauczycielstwa Polskiego”.

piątek, 21 wrzesień 2018 10:50

Rowerowe emocje w Zakopanem

Napisał

Najszybsi rowerzyści zjazdowi w Polsce zmierzą się ze sobą po raz dwunasty w nietypowych zawodach rozgrywanych po zmroku. 21 – 23 września, podczas Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu, będą pędzić przy świetle czołówek po kultowym stoku Harenda w Zakopanem.

W niedzielę 7 października w kościele św. Krzyża na Piątkowej Górze w Chabówce odbędą się obchody 24 rocznicy ocalenia z pożaru zabytkowego kościoła św. Krzyża, koło Zakopianki.

Urząd Miasta informuje, że zaplanowany na 22 września Piknik rodzinny na Dolnej Równi Krupowej został odwołany.

wtorek, 18 wrzesień 2018 16:06

Zakopane: Awaria sieci gazowej na ul. Harenda

Napisał

W związku z awarią sieci gazowej na ul. Harenda w dniach 17.09 - 20.09.2018 linia nr 14 będzie kursowała ul. Guty z wyjazdem na Ustup. Przystanki Harenda, Harenda Szkoła, Ustup Lewiatan zostaną wyłączone z obsługi.

Corocznie, we wrześniu, organizowany jest Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Celem kampanii jest propagowanie proekologicznych idei w celu zmniejszenia ilości spalin wytwarzanych przez miliony aut poruszających się po drogach oraz pokazanie różnorodnych korzyści wynikających ze zrównoważonego transportu, takich jak oszczędność czasu i pieniędzy, poprawa zdrowia i bezpieczeństwa na drogach.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 14:09

Bezpłatne badania płuc w Zakopanem

Napisała

Już w ten piątek w Zakopanem Polska Spółka Gazownictwa rozpocznie realizację kampanii społecznej pod hasłem „PRZYŁĄCZ SIĘ, LICZY SIĘ KAŻDY ODDECH”. Celem kampanii jest walka ze smogiem, a tym samym poprawa jakości życia mieszkańców.

Groźny wypadek w Szaflarach (Podhale). Samochód uderzył w betonowe ogrodzenie. Kierowcę musieli wyciągać strażacy.

Strona 1 z 45

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA