11.12. br. z dziećmi z Przedszkola Samorządowego w Woli Radziszowskiej spotkali się policjanci Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Polucji w Krakowie. Głównym tematem spotkania z przedszkolakami było bezpieczeństwo.

środa, 12 grudzień 2018 10:21

Zakopiańskie Mikołajki

Napisał

Już po raz czwarty na Placu Niepodległości odbyły się Zakopiańskie Mikołajki. Jak co roku przez cały dzień nie brakowało atrakcji dla najmłodszych.

środa, 12 grudzień 2018 09:14

Rabka-Zdrój: Nowy autobus dla dzieci

Napisał

W ośrodku dla niewidomych przy szkole św. Tereski w Rabce-Zdroju odbyła się uroczystość przekazania i poświecenia nowego autobusu. 

Dzisiaj około godziny 8.20 miejscowości Gliczarów Górny (powiat tatrzański) samochód potrącił pieszą.

sobota, 08 grudzień 2018 10:34

Rabka-Zdrój: Grand Prix dla Marii Majerczyk

Napisał

Maria Majerczyk z Chabówki zdobyła główną nagrodę - I miejsce, i Grand Prix - w Ogólnopolskim Konkursie „Od fonografu do smartfona. Badacze tradycji muzycznych w XXI wieku", zorganizowanym przez Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu.

piątek, 07 grudzień 2018 16:24

Nowy Targ: Na łyżwy w centrum miasta

Napisał

Władze miasta zapraszają wszystkich do skorzystania z lodowiska na nowotarskim Rynku. Nie trzeba nawet mieć własnych łyżew, by spróbować swoich sił na sztucznym lodzie. Przy obiekcie działa wypożyczalnia.

Kradzież z włamaniem, kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wyroku sądu to część zarzutów, jakie usłyszał 18-letni mieszkaniec Krościenka.

W niedzielę 16 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju dotrze do Polski. Trafi do naszych domów, do szkół, różnych instytucji, urzędów i kościołów.

Budowa mostu na Zakopiance wkracza w kolejny etap. Od wczorajszego wieczoru (5 grudnia) została wprowadzona nowa organizacja ruchu w rejonie prowadzonych prac. Nie obędzie się bez ruchu wahadłowego.

Strona 1 z 60
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA