wtorek, 13 listopad 2018 15:25

Pingpongowe marzenia z PSE w Nowym Targu

Napisał

„Pingpongowe Marzenia z PSE to unikatowy program szkoleniowy dla uczniów szkół podstawowych, realizowany w formie zajęć pozalekcyjnych, dający niespotykane dotychczas możliwości rozwoju młodym sportowcom.” - powiedział Jakub Otyś, koordynator projektu z ramienia Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

W Bukowinie Tatrzańskiej w dniu 8 listopada 2018 roku rozpoczęły się Powiatowe Obchody 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

piątek, 09 listopad 2018 12:40

Zakopane: Parkomaty zamiast parkingowych

Napisał

Od dnia 1 listopada zmienił się sposób pobierania opłat na parkingach zlokalizowanych przy ulicach przy Al. 3-go Maja (dolne), Kościuszki, Zaruskiego i Grunwaldzka (górna). W wyżej wymienionych miejscach zainstalowane zostały parkomaty, za pomocą których należy dokonywać opłaty za postój.

Wyjątkowe, oprowadzanie kuratorskie po wystawie Rzeczpospolita Zakopiańska 1918W dniu Święta Niepodległości bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w oprowadzaniu kuratorskim po wystawie "Rzeczpospolita Zakopiańska 1918", które poprowadzi Lesław Dall. Wstęp do Galerii w tym dniu jest bezpłatny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego.

Zawodnicy enduro, specjaliści od budowy tras rowerowych, ale też graficy komputerowi, handlowcy, fotografowie i wielu innych – wszystkich łączy jedno: miłość do kolarstwa górskiego. I to właśnie ona sprawiła, że cztery lata temu postanowili wspólnie zacząć działać. Dziś założone przez nich Stowarzyszenie Rowerowe Podhale promuje region i przekonuje, że jazda na rowerze to jedna z najciekawszych aktywności fizycznych.

Zakopiańskie Centrum Kultury, Miejska Galeria Sztuki w setną rocznicę odzyskania Niepodległości, zapraszają na wyjątkowy projekt wystawienniczy – „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Dzisiaj około godziny 9.30 na drodze krajowej 49 prowadzącej od miejscowości Jurgów w kierunku granicy ze Słowacją, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zderzył się z… traktorem.

Wczoraj ratownicy z Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli ciało poszukiwanego 31-latka.

Tragiczne odkrycie w Zakopanem. W poniedziałek rejonach Jaszczurówki znaleziono zwłoki kobiety.

Strona 1 z 54

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA