Zabierzów. Finał Pucharu Polski 2018 w łucznictwie Wyróżniony

Na starcie w finale Pucharu Polski-2018 w łucznictwie w dniach 29-30 września br. w Głuchołazach stanęło 56 kobiet i 56 mężczyzn - wśród nich reprezentantka Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „GROT” Zabierzów – Karina Lipiarska-Pałka.

W kwalifikacjach po dwóch strzelaniach zajmowała 3. miejsce. Słabsze strzelania w dwóch następnych strzelaniach przesunęły Karinę na 6 miejsce.
Podobnie było w trakcie strzelań eliminacyjnych w drugim dniu strzelania. W początkowych kolejnych pojedynkach Karina odniosła 6 zwycięstw, a kolejnych strzelaniach na przemian przegrała 4 pojedynki i pokonała 3 rywalki odnosząc łącznie 9 zwycięstw przy 4 porażkach. Ostatecznie w 5 rundzie pucharu uplasowała się na 5 miejscu, a w podsumowaniu wszystkich rund znalazła się na 4 miejscu.
Najlepszymi w Pucharze Polski-2018 zostali – Natalia Leśniak /Łucznik Żywiec/ wśród kobiet i Sławomir Napłoszek /St.Ł Marymont Warszawa/ wśród mężczyzn.
 

Info/Foto: ULKS Grot Zabierzów

Dodatkowe informacje

 • ikona: brak
Mądry Natalia

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

 1. Więcej na GŁOS24
 2. EDUKACJA
 3. FINANSE I GOSPODARKA
 4. KULTURA
 5. MOTORYZACJA
 6. POLITYKA
 7. SPORT
 8. STYL ŻYCIA
 9. TURYSTYKA
 10. ZDROWIE I URODA