czwartek, 04 październik 2018 14:41

Zielonki: ukradła 4 tysiące naklejek. Chciała wymienić je na pluszaki

Napisała

Pracownica sklepu ukradła 4 tys. naklejek, które w ramach akcji prowadzonej przez siec dyskontów można wymieniać na pluszaki. Kobieta tłumaczyła policji, że chciała sprawić przyjemność swoim dzieciom. Nie wyjaśniła jednak dlaczego dwójce dzieci jest potrzebne ponad 60 takich zabawek.   

Wczoraj dyżurny Komisariatu Policji w Zielonkach został powiadomiony przez pracownika ochrony jednego z miejscowych  sklepów należących do krajowej sieci dyskontów, o tym że  przy sprawdzeniu pracowników w rzeczach osobistych jednej z pracownic ujawnił dwie rolki naklejek - w sumie 4000 szt. 

Kobieta oświadczyła, że chciała wymienić naklejki na maskotki z popularnej serii po to by „sprawić przyjemność swoim dzieciom”. Zwrócić należy jednak uwagę, że za taką ilość naklejek  mogła uzyskać w drodze wymiany… ponad 60 takich maskotek. Tak więc śledczy podejrzewają, że podejrzana chciała odsprzedać maskotki, np. na internetowym portalu ogłoszeniowym.    

Wartość naklejek oszacowano na ok. 4 tys. zł. Teraz losem 40-latki z gminy Olkusz zajmie się sąd.

 

Źródło: KWP Kraków

 

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.