(red)

(red)

Wybory do obu izb parlamentu odbędą się 13 października. Warto pamiętać o tym, że zasady, na jakich będziemy wybierać przedstawicieli Senatu są całkowicie inne niż w wyborach do Sejmu.

Kolejny ulewny deszcz w gminie Proszowice. We wtorek, 20 sierpnia znowu wylały strumyki i potoki.

W czwartek 15.08 w gospodarstwie agroturystycznym "Gnutkoland" w Chronowie odbyła się biesiada "Chronów śpiewa pieśni patriotyczne"

Urszula Nowogórska, pochodząca z Limanowej była Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego, radna Województwa Małopolskiego jest jedynką na liście PSL w okręgu nr 14, który obejmuje miasto Nowy Sącz oraz powiaty: powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański.

Ewelina i Grzegorz Zapałowie prowadzą gospodarstwo w Posądzy w Gminie Koniusza (w powiecie proszowickim). W czerwcu wygrali w Małopolsce w konkursie na najbezpieczniejsze gospodarstwo (pisaliśmy o tym tutaj: Najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w woj. małopolskim w tym roku jest w Posądzy), organizowanym przez KRUS. Teraz walczą o laury na szczeblu ogólnopolskim.

– Polacy nie są skazani na wybór między totalną władzą, a totalną opozycją. Podjęliśmy się budowania Koalicji Polskiej bo nie jesteśmy ani antyPiSem, ani antyopozycją. Jesteśmy za – za silną Polską – powiedział dziś na konwencji wyborczej Władysław Kosiniak-Kamysz.

Strona 1 z 251