Joanna Frydrych

Joanna Frydrych

W Myślenicach już przez ćwierć wieku prężnie działa Grupa Anonimowych Alkoholików „Uklejna”. W ramach obchodów jubileuszu 25-lecia burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka podczas uroczystego mitingu zorganizowanego w Domu Strażaka na Dolnym Przedmieściu na ręce rzecznika grupy przekazał kwiaty oraz list gratulacyjny.

Na myślenickie obchody 100 rocznicy powstania polskiej policji, które odbędą się w dniach 24-25 lipca zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach inspektor Maciej Kubiak.

11 sierpnia o godz. 17 w amfiteatrze na ternie Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie i Zamku Lipowiec wystąpią Tancerze Baletu Cracovia Danza i Zespół Marii Pomianowskiej z programem "Pan Moniuszko zaprasza do tańca".

Gmina Wadowice zaprasza mieszkańców na wakacyjne plenerowe pokazy filmowe. Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Wadowic.

Tragiczny wypadek miał miejsce na drodze powiatowej w Krzczonowie dzisiaj, około godz 9.30. Zderzyły się tutaj dwa samochody ciężarowe. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu.

Wczoraj, 22 lipca około godz. 18.00 w Chochołowie doszło do niebezpiecznego wypadku podczas prac polowych. Mężczyzna kosił trawę na swojej działce kosiarką rotacyjną. Podczas wykonywania tej czynności ranna została jego jego 6-letnia córka. Do szpitala przetransportowano ją śmigłowcem LPR.

Strona 1 z 161