Od 9 grudnia pojedziemy do Zakopanego bez komunikacji zastępczej, modernizowaną linią między Skawiną a Suchą Beskidzką. Pasażerowie skorzystają z nowych peronów, w Radziszowie i w Podolanach. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kontynuują inwestycję za 192 mln zł, której efektem staje się lepsza komunikacja z Krakowa do Zakopanego.

piątek, 07 grudzień 2018 15:47

Gmina Skawina podpisała Deklarację Katowicką!

Napisała

Skawina w wśród 23. polskich miast, które podpisały deklarację i przystąpiły do sieci NAZCA!

piątek, 07 grudzień 2018 15:45

Krzeszowice - zmiana ogranizacji ruchu!

Napisała

Urząd Miejski w Krzeszowicach informuje, że od dnia 10 grudnia br., tj. od poniedziałku, od godz. 6:00, zostanie zmieniona organizacja ruchu w zakresie zmiany pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Legionów Polskich i Batalionów Chłopskich w Krzeszowicach.

Poważny wypadek w miejscowości Łuczyce (powiat krakowski). Samochód dachował poza jezdnią. Są ranni.

Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia informuje, że ustala dzień 24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy Jerzmanowice-Przeginia. Jednocześnie wyznacza w zamian dzień pracujący sobotę dnia: 15 grudnia br. /sobota/. W tym dniu Urząd będzie pracował w godzinach od 08:00 do 16:00.

wtorek, 04 grudzień 2018 16:07

Przegląd Piosenki Religijnej w Będkowicach

Napisała

W niedzielę 2 grudnia br. w kościele parafialnym p.w. NMP Królowej w Będkowicach odbył się Przegląd Piosenki Religijnej pod hasłem - „łączmy pokolenia”.

wtorek, 04 grudzień 2018 16:05

Grudzień z Centrum Kultury w Krzeszowicach

Napisała

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza na grudniowe imprezy:

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant mł. insp. Tomasz Drożdżak powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie mł. insp. Dariusza Suwałę, a na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie nadkom. Jacka Rosoła.

Strona 1 z 50
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA