czwartek, 06 grudzień 2018 16:10

Dąbrowa Tarnowska zaprasza na przedświąteczny kiermasz

Napisała

17 grudnia odbędzie sie tradycyjny IV Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny w Dąbrowie Tarnowskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 grudnia. 

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają na przedświąteczny kiermasz, który odbędzie się 17 grudnia w godzinach 10:00-18:00 na parkingu przed budynkiem dąbrowskiego Urzędu Miejskiegoi.

Jak co roku zakupom będzie towarzyszyć także prezentacja i degustacja świątecznych potraw. Przybyłe osoby będą miały okazję skosztować i zakupić dania wigilijne, czy jeszcze gorące i pachnące wyroby wędliniarskie. Będą również wspaniałe wypieki lokalnych gospodyń. Do nabycia będą zapewne kartki, stroiki i ozdoby choinkowe przygotowane przez dąbrowskie szkoły, stowarzyszenia i wiele, wiele innych. Organizatorzy zadbali też o miejsce dla sprzedawców świątecznych drzewek.

Wszystkich chętnych do uczestniczenia w IV Dąbrowskim Bożonarodzeniowym Kiermaszu Świątecznym w roli wystawcy prosimy jak co roku o poinformowanie Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr 146442107 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 grudnia do godz. 15:00. - informują organizatorzy. - Serdecznie zapraszamy wystawców i kupujących - dodają. 

Bożonarodzeniowe kiermasze świąteczne, organizowane przez Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, warto więc wystawić się na nich lub zarezerwować na nie czas i tam zaplanować uzupełnienie zakupów. Bo gdzie jak nie jarmarku można najlepiej poczuć atmosferę nadchodzącyh świat. 

inf. UM DT, opr mg

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.