czwartek, 18 kwiecień 2019 14:45

„Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma” - zrób zdjęcie, wygraj nagrodę

Napisała

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Taranowskiej oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zapraszają dzieci i młodzież z powiatu dąbrowskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma”.

Konkurs odbywa się z okazji przypadajacego w tym roku 20-lecia przywrócenia powiatów. Celem konkursu jest promocja powiatu dąbrowskiego oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej młodego pokolenia. Zdjęcia do konkursu można składać w dwóch kategoriach: sakralno-historycznej i przyrodniczej ukazując ciekawe miejsca z terenu powiatu dąbrowskiego.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Powiat Dąbrowski – Mój powiat, moja duma” należy przesłać lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 39, I piętro) do dnia 31 maja 2019 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy pierwszych miejsc w kazdej kategorii otrzymają odpowiednio 200, 400 i 600zł. 

Regulamin i kartę zgłoszenia do konkursu można pobrać na stronie powiatu.  

inf. Powiat Dąbrowski, foto: pixabay.com

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.