środa, 08 maj 2019 11:50

Dąbrowa Tarnowska: Małopolska dołoży do budowy strażnicy. Ile pieniędzy przyznano?

Napisała

Zarząd Województwa Małopolskiego dofinansuje budowę nowej siedziby PK PSP w Dąbrowie Tarnowskiej. Decyzję o przyznaniu wsparcia 7 maja uroczyście przekazano w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie. 

Umowę gwarantującą dofinansowanie projektu na ręce Marka Bębenka, małopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej przekazali marszałek Witold Kozłowski, wicemarszałek Łukasz Smółka i Marta Malec-Lech, z zarządu województw. W wydarzeniu wzięli również udział Lesław Wieczorek, starosta powiatu dąbrowskiego, Krzysztof Kolarczyk, komendant powiatowy PSP w Dąbrowie Tarnowskiej i Piotr Stępień, naczelnik wydziału kwatermistrzowskiego i Stanisław Bukowiec, radny województwa.

O tym, jak będzie wygladać nowa siedziba dąbrowskich strażaków pisaliśmy w artykule: Województwo Małopolskie dofinansuje budowę strażnicy dąbrowskiej PSP.

Inwestycja warta blisko 18 mln zł zakończy się w pod koniec listopada 2020 roku.

Marzena Gitler, inf. i foto: UMWM

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.