wtorek, 13 sierpień 2019 09:57

Dąbrowski Festiwal Słowa będzie walczył o głosy w BO Małopolski

Napisała

Dąbrowski Festiwal Słowa to kolejny projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej w 4. Edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. O tym, czy znajdzie się wśród zwycięskich projektów zadecyduje wrześniowe głosowanie.

Użytkownicy dąbrowskiej biblioteki udowodnili w poprzednich edycjach jak ważny jest dla nich bliski kontakt ze słowem pisanym, w postaci wielu tysięcy nowości wydawniczych adresowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Wśród pozycji zakupionych w ramach poprzednuch edycji BP Małopolskie były audiobbooki dla osób słabowidzących, niewidomych oraz podróżujących. Odbyły się spotkania ze słowem śpiewanym oraz z twórcami słowa: pisarką i pisarzem.

Teraz kolejne wyzwanie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej i jej sympatyków. Na spopularyzownaie akcji jest jeszcze sporo czasu, bo głosowanie będzie miało miejsce we wrześniu. 

inf. UMDT

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.