Dąbrowskie Kino na Szpilkach z komedią "Madame" Wyróżniony

Kolejne w tym roku, cieszące się dużym powodzeniem, „Kino na Szpilkach" zaprasza na prezentacje firm, oraz świetną komedię. Impreza rozpocznie się w piątek, 18 maja o godz. 18.00.

Na uczestników już od godz. 18 będą czekać stoiska z biżuterią, smakołykami, kosmetykami i ozdobami. Dodatkową atrakcją jest możliwość otrzymania kuponów zniżkowych, próbek kosmetyków renomowanych firm, degustacja promocyjnego poczęstunku przygotowanego przez sponsorów:Hotel „Cristal Park” i „Catering Magda” oraz losowanie przed rozpoczęciem nagród ufundowanych przez sponsorów. Kino na Szpilkach to przede wszystkim znany już stałym bywalcom klimat miło spędzonego wieczoru w gronie przyjaciół. Ponownie pojawią się prezenty oferowane przez partnera biznesowego DDK – brokera reklam „Kinads” z Warszawy (kosmetyki, karty podarunkowe i kupony zniżkowe „CCC”). Jeszcze zostało około 40 wolnych miejsc - zachęcają organizatorzy. 

Komedia "Mademe" to zabawna historia. By wnieść pikanterii do skostniałego związku – Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Po przeprowadzce do miasta miłości, małżeństwo postanawia wyprawić luksusowe przyjęcie dla swoich dystyngowanych znajomych. W trakcie przygotowań okazuje się, że na imprezę przybędzie dokładnie trzynastu gości. Zaniepokojona pechową liczbą osób, wierząca w przesądy Anne wpada na niezwykły pomysł. Postanawia namówić swoją pokojówkę Marię (Rossy de Palma), by ta na przyjęciu udawała… hiszpańską arystokratkę. Sytuacja wydaje się opanowana. Przynajmniej do czasu! Wystarczy kilka lampek wina i rozluźniająca atmosfera, by rezolutna służąca wpadła w oko brytyjskiemu marszandowi. Lecz burzliwy romans Marii jest zupełnie nie w smak Anne, która zrobi wszystko, by rozdzielić parę nieoczekiwanych zakochanych.

inf. i foto: DDKiKS

 

 

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA