piątek, 22 czerwiec 2018 13:05

Dąbrowa T.: Taneczna rywalizacja

Napisała

2 czerwca w Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Ogólnopolski Festiwal Tańca Latin Dance Show 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego oraz Grand Prix Polski.

W tanecznej rywalizacji wzięło ponad 200 par tanecznych z 52 klubów i szkół tańca z całej Polski, dzieci, młodzież oraz dorośli tancerze.

Organizatorem turnieju Polskiego Towarzystwa Tanecznego była Dąbrowska Szkoła Tańca Gabriela Skiby Latin Dance, Dyrektorem Artystycznym Festiwalu był Gabriel Skiba, a Kierownikiem Organizacyjnym była Elwira Sierak.

Wśród par tanecznych można było podziwiać wiele pochodzących z terenu Dąbrowy Tarnowskiej i całego Powiśla Dąbrowskiego, które poznają tajniki tej pięknej sztuki dzięki Fundacji Edukacji i Rozwoju Tańca Latino.

Wielka zasługa rodziców dzieci i młodzieży, które na co dzień uczestniczą w zajęciach i w trakcie trwania roku szkolnego dzielnie reprezentują Dąbrowę Tarnowską w całej południowej Polsce, a już niedługo być może w całej Polsce lub nawet poza jej granicami.

Turniej odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz wielu sponsorów.

Wyniki

GRAND PRIX POLSKI

Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN Dance SHOW

Inf. i foto: UM Dąbrowa Tarnowska

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.