Joanna Frydrych

Joanna Frydrych

Wczoraj na tarnowskim odcinku autostrady A4 w rejonie Wierzchosławic doszło do kolizji drogowej. Kierowca osobowej skody jadąc od strony Brzeska w kierunku Tarnowa powodował niebezpieczną sytuacje na drodze. Wyprzedzając z prawej strony, na trzeciego doprowadził do kolizji z samochodem ciężarowym. Całe to zdarzenie zostało zarejestrowane telefonem komórkowym jednego ze świadków.

Nieznany sprawca rozpylił gaz w budynku Urzędu Miasta w Skawinie. Do incydentu doszło w wyniku sprzeczki pomiędzy petentami oczekującymi w kolejce. Policja prowadzi czynności w tej sprawie. 

Lipiec w Myślenicach będzie iście festiwalowy – rozpoczniemy Międzynarodowymi Spotkaniami z Folklorem, później odbędzie się Rabisko Fest na Plaży Trawiastej na Zarabiu, a miesiąc zakończy najgorętsza impreza tego lata, czyli Myślenicki Festiwal Lata – Dni Myślenic 2019!

Do groźnego wypadku doszło wczoraj, przed godziną 16 na Gubałówce. Koń prowadzony przez opiekuna podczas przejażdżki kopnął w twarz 7-letnią dziewczynkę, która spacerowała po deptaku z rodzicami. Dziecko trafiło do zakopiańskiego szpitala z licznymi obrażeniami.

Michał Łygan z Zaborza jest zawodowym żołnierzem w stopniu podpułkownika w Jednostce Wojskowej NIL w Krakowie. Jego pasją są turystyka górska i pomaganie. Chce je połączyć i pomóc niepełnosprawnemu rodzeństwu z Oświęcimia – 19-miesięcznej Jagódce i 3-letniemu Gabrielkowi, podopiecznym Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

10 lipca, krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o podpalenie jednego z lokali gastronomicznych na terenie Krowodrzy. 33-latek i jego 19-letni towarzysz obrzucili ścianę budynku butelkami z łatwopalną cieczą, czym spowodowali straty sięgające 2 tys. złotych na szkodę właściciela lokalu. Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia oraz za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Strona 1 z 158