Joanna Frydrych

Joanna Frydrych

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 3 osoby, pod zarzutem oszustwa oraz fałszowania dokumentów. Podejrzani oferowali do sprzedaży samochody, pobierali zaliczki na ich sprowadzenie i… znikali.

Dzięki szybkiemu zawiadomieniu o zaginięciu mężczyzny, jeszcze tego samego dnia służby pracujące w terenie odnalazły zaginionego.

Dramatyczna sytuacja w schronisku "Czekadełko" w Wadowicach dolnych w powiecie mieleckim. W wyniku obfitych opadów deszczu woda przerwała wał przeciwpowodziowy i zalała teren schroniska. Pracownicy schroniska proszą o pomoc. 

Oświęcimscy policjanci zaopiekowali kasztanką, którą pracownicy jednej z firm budowlanych ujęli w Babicach na drodze krajowej numer 44 prowadzącej ze Śląska do Małopolski. Urocza uciekinierka po kilkukilometrowej eskapadzie do domu trafiła już na czterech kółkach.

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi pracownikowi firmy kurierskiej, który w trakcie sortowania przesyłek ukradł paczkę z zawartością dwóch pierścionków.

W ubiegłym tygodniu na terenie Krakowa skradziono BMW X1. W piątek, 17 maja policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wytropili złodzieja.

Strona 1 z 116