Kino „Sokół” zaprasza w niedzielny wieczór 27 stycznia na wspanialy wieczór operowy z Anną Netrebko i Piotrem Beczałą w rolach głównych.

środa, 16 styczeń 2019 14:26

Dąbrowa Tarnowska: WOŚP na sportowo

Napisała

Zwyczajem poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej kierowanych przez dąbrowski w ramach 27 finału w dniach od 5 do20 stycznia zaplanowano turnieje: siatkarski i halowej piłki nożnej na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Wpisowe z obu imprez trafiło na konto Orkiestry. 

środa, 16 styczeń 2019 13:42

Kolejny rekord WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej

Napisała

W Dąbrowskim Domu Kultury trwa weryfikacja środków zebranych na 27.Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota deklarowana na dzień 14 stycznia to 54 tys. zł, o 6,5 tys. zł więcej niż przed rokiem, kiedy też padł rekord.

Dąbrowski Dom Kultury ogłasza nabór chętnych dzieci w wieku 7-15 lat do zespołu folkorystycznego na bazie grupy z Nieczajny Górnej.

W związku z zakończeniem obowiązywania okresu trwałości projektu unijnego i przejęciem w administrację Ośrodka Spotkania Kultur przez Dąbrowski Dom Kultury zostają od 15 stycznia wprowadzone opłaty za zwiedzanie i usługę przewodnika. Co jeszcze zmieni się w dąbrowskiej synagodze?

10 stycznia w Akademii Biznesu i Finansów Vistula w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XXI Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Były dyplomy, gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, a nawet deszcz confetti. Znalazły się w nim także najlepsze szkoły z powiatu dąbrowskiego.

13 stycznia odbędzie się ogólnopolski, a nawet międzynarodowy 27. Finał WOŚP. W powiecie dąbrowskim w jego organizację tradycyjnie angażuje się wiele osób, instytucji i firm. Jakie atrakcje czekają nas podczas zbiórki?

czwartek, 10 styczeń 2019 13:02

Bruk-Bet Termalika zaprasza po karnety

Napisała

Rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 1 Ligi. Znajdź swoje miejsce na stadionie Bruk-Bet Termalika w Niecieczy.

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie „Jak wykorzystać pedagogikę teatru w praktyce szkolnej?”, które odbędzie się 20 lutego (środa) 2019 r. o godz. 15.30.

Strona 1 z 43
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA