środa, 17 kwiecień 2019 17:28

Kazimierza Wielka: Ostatnie posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ

Napisał

W piątek, 22 marca w Starostwie Powiatowym odbyło się ostatnie w minionej kadencji, posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej.

Rada Społeczna powoływana jest na okres 4 lat przez samorząd Powiatu Kazimierskiego i liczy 9 osób. Jest organem doradczym, inicjującym i opiniodawczym dla ZOZ. Radzie przewodniczy Starosta Kazimierski, zaś członkami są: przedstawiciel Wojewody Świętokrzyskiego oraz 7 osób wyłonionych przez Radę Powiatu, w tym radni oraz przedstawiciele Naczelnej Rady Lekarskiej i Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Przewodniczący Rady - starosta Jan Nowak - podziękował członkom Rady za 4. letnią współpracę, wręczając pamiątkowe dyplomy oraz - dla Pań - symboliczne, szkarłatne róże. Rada Społeczna nowej kadencji powołana zostanie na najbliższej sesji Rady Powiatu Kazimierskiego w dniu 25 marca 2019 r.

Tekst i zdjęcia Zdzisław Pilarski

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.