środa, 19 czerwiec 2019 12:48

Wizyta Wicewojewody w Proszowicach

Napisał

Czwartkowy II Powiatowy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych to jedno z dwóch wydarzeń odbywających się tego dnia. W tym samym terminie miasto odwiedził Wicewojewoda Małopolski Zbigniew Starzec, który wspólnie z Burmistrzem Gminy i Miasta Proszowice Grzegorzem Cichym, Zastępcą Burmistrza Zbigniewem Nowakiem, Zastępcą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach Bogdanem Skowronem oraz Dowódcą Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Komendy Powiatowej w Proszowicach Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach Zbigniewem Kwinta rozmawiali na temat nawałnic, które w ubiegłym miesiącu nawiedziły naszą gminę. 

Głównym założeniem rozmów, które rozpoczęły się na terenie należącym do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Proszowicach było zabezpieczenie pobliskiego terenu oraz innych obszarów gminy przed zalaniem w przypadku kolejnych powodzi. Następnie rozmowa przeniosła się do gabinetu Burmistrza, gdzie do dyskutujących dołączył Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Józef Gawron. 

Tekst i zdjęcia: Paulina Meres

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.