poniedziałek, 07 październik 2019 10:14

O funduszach europejskich i Tele-aniole w Proszowicach

Napisał

Tegoroczna trasa Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich po Małopolsce zakończyła wystawa na proszowickim rynku. Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców odbywały się do godziny 17, a udział w nich wzięli Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, a także Sekretarz Stanu Józefa Szczurek-Żelazko wraz z przedstawicielami samorządowej władzy.

Podczas wizyty rozmawiano na temat Małopolskiego Projektu Tele-Anioł, którego celem jest poprawa jakości osób życia osób niesamodzielnych poprzez realizację działań na rzecz rozwoju usług opiekuńczych i sąsiedzkich w miejscu zamieszkania.

Podczas gdy dorośli zasięgali informacji na temat Funduszy Europejskich, najmłodsi uczestnicy wystawy mogli wziąć udział w quizie wiedzy ekologicznej, w którym podzieleni zostali na cztery drużyny, a każda z nich została uhonorowana pamiątkowym prezentem wręczonym przez Józefę Szczurek-Żelazko

Info/foto: fb rzecznik prasowy Proszowic

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.