Jesteś Piękna! Wyróżniony

poniedziałek, 12 marzec 2018 11:12

W dniu 21 stycznia 2018 r. Grupa nieformalna Dobra Energia (Jadwiga Koperczak-Wilk, Robert Ogrodnik, Karolina Wolan, Iwona Jaroś, Paulina Nowak) w ramach Szkoły Liderek i Liderów Społecznych prowadzonej przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie zorganizowała dla wszystkich chętnych Pań z terenu Gminy Koniusza bezpłatne spotkanie warsztatowe pt. JESTEŚ PIĘKNA!

Było to popołudniowo - wieczorne spotkanie integrujące dla Pań, połączone ze spotkaniem z kosmetologiem. Jak podkreślają organizatorzy, tym przedsięwzięciem chcieli przypomnieć Paniom, że czas poświęcony sobie – własnej przyjemności oraz własnemu rozwojowi nigdy nie jest czasem straconym.

Podczas spotkania z kosmetologiem uczestniczki dowiedziały się  jak zadbać o skórę w zależności od jej rodzaju, stanu, a także od wieku i potrzeb. Uczestniczki wykonały również dla siebie buteleczkę domowego toniku. Podczas spotkania Panie zapoznały się z produktami niezbędnymi do wykonania makijażu, a także uczyły się dobierać produkty do swoich typów urody. Pani Kosmetolog nauczyła Panie wykonania henny brwi oraz makijażu. Panie  miały również możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych na dłonie. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 Pań. Dziękujemy!

Celem tego przedsięwzięcia była integracja Pań – mieszkanek gminy Koniusza oraz ich aktywizacja w kontekście między innymi utrzymywania relacji. Dziki akcji Panie zdobyły nowe  umiejętności i poczuły, że ktoś o nie zadbał. Oprócz tego Panie mile spędziły popołudnie i wieczór, nawiązały nowe znajomości , które mamy nadzieje przyczynią się do tego, że zaczną one częściej spotykać się z osobami, z którymi łączą je wspólne pasje. Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie skłoniło Panie do inicjowania organizacji różnego rodzaju spotkań, podczas których będą mogły „wymieniać się” swoimi umiejętnościami i dzielić pasjami – mówi koordynatorka przedsięwzięcia Jadwiga 

Przedsięwzięcie  zostało zrealizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Koperczak-Wilk

(red)

(red)

Aktualizacja: poniedziałek, 12 marzec 2018 11:16
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA