poniedziałek, 17 wrzesień 2018 12:39

Niegardów: policja szuka świadków wypadku

Napisała

Komenda Powiatowa Policji w Proszowicach poszukuje świadków zdarzenia drogowego.

Poważny wypadek w Biórkowie Wielkim (powiat proszowicki). Doszło tam do dachowania samochodu. Sześć osób zostało rannych.

W Piekarach (powiat proszowicki) policja zatrzymała pirata drogowego, który przez wieś jechał 150km/h! Policjanci od razu zarekwirowali mężczyźnie prawo jazdy.

Policjanci w Radziemicach (powiat proszowicki) zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem BMW. Mężczyzna miał zabrane prawo jazdy. 

piątek, 17 sierpień 2018 11:09

Biorków Wielki: BMW uderzyło w drzewo

Napisała

Groźny wypadek drogowy w miejscowości Biorków Wielki (powiat proszowicki). Samochód marki BMW uderzył w drzewo.

wtorek, 14 sierpień 2018 12:07

Dodów: wypadek z udziałem ciągnika

Napisała

Do groźnego wypadku doszło wczoraj, 13 sierpnia we wsi Dodów (powiat proszowicki). W wypadku z udziałem ciągnika ranny został mężczyzna. Na miejscu lądował śmigłowiec.

wtorek, 07 sierpień 2018 14:27

Nowe Brzesko: samochód dachował na DK79

Napisała

Dzisiaj tj. 7 sierpnia popołudniu w miejscowości Nowe Brzesko (powiat proszowicki) doszło do wypadku. Samochód osobowy zjechał z drogi, uderzył w mostek i dachował na drodze krajowej nr 79.

W sobotę 4 sierpnia br. w Proszowicach, mężczyzna zadzwonił na policję informując, że kierując w samochodzie przed nim jest najprawdopodobniej pijany. Kierowca nie czekając na policję sam ruszył za kobietą.

Prawie 50 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej oraz 10 kg krajanki tytoniowej niewiadomego pochodzenia, ujawnili i zatrzymali w środę tj. 1 sierpnia br. funkcjonariusze Straży Granicznej z Tarnowa.

Strona 1 z 14

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA