czwartek, 17 styczeń 2019 11:33

Nowy Sącz: Magdalena Majka nowym zastępcą prezydenta

Napisała

Magdalena Majka została drugim zastępcą prezydenta Nowego Sącza. Będzie odpowiedzialna za oświatę, ochronę zdrowia i Sądecki Urząd Pracy.

Zastępca prezydenta Nowego Sącza Magdalena Majka jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. 

Po studiach przez dwa lata pracowała w Szkole Podstawowej w Łukowicy. Od 1999 roku związana z WSB-NLU, gdzie była zatrudniona między innymi najpierw jako lektor, następnie Kierownik Programu Języków Obcych dla Studiów Zaocznych, Asystentka Prorektora do Spraw Współpracy z Zagranicą, Kierownik Studium Języków Obcych. Była także menagerem Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Esol, prowadziła działalność gospodarczą – najpierw jako współwłaściciel, potem właściciel Centrum Językowego Expert (działalność ta została zamknięta w grudniu 2018 roku). Od 2011 roku pełniła funkcję Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Piotra Naimskiego.   

Magdalena Majka jest mężatką oraz mamą trójki dzieci (dwóch córek i syna).

inf. UM Nowy Sącz

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.