sobota, 19 styczeń 2019 11:16

IX Sądeckie Targi Ślubne już 3 lutego

Napisała

3 lutego już po raz dziewiąty w Nowym Sączu odbędą się Sądeckie Targi Ślubne. W Hali Sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej 34 zaprezentuje się blisko setka firm oferujących usługi w branży ślubnej i weselnej.

Targi ślubne to doskonała okazja, aby w jednym miejscu zaplanować i zorganizować naszą uroczystość od A do Z. Zaoszczędzimy czas i na miejscu spotkamy się ze specjalistami. Możemy sami zobaczyć a nawet dotknąć produktów, które widzieliśmy wcześniej w Internecie oraz ustalić ważne dla nas szczegóły. Możemy skorzystać z porad i atrakcyjnych promocji, które przygotowali na targi wystawcy.

Na targach będzie można zdecydować się na wybór miejsca naszej uroczystości oraz wybrać menu przyjęcia weselnego. Nie zabraknie jubilerów, którzy pomogą nam kupić najodpowiedniejsze obrączki. Salony specjalizujące się w modzie ślubnej i wieczorowej zainspirują nas do wybrania najlepszych kreacji. Swoje realizacje zademonstrują firmy florystyczno-dekoratorskie. Nie zabraknie też firm wykonujących zaproszenia, zawieszki i inne elementy dekoracyjne oraz fotografów i filmowców, którzy uwiecznią naszą uroczystość.

Dla odwiedzających targi organizatorzy wspólnie z wystawcami przygotowali cenne nagrody, których pula wyniesie kilkadziesiąt tysięcy złotych. W targowych konkursach będzie można wygrać suknie ślubną, garnitury, koszule, obrączki ślubne, zestawy biżuterii ślubnej, pokazy barmańskie, bukiety ślubne lub dekorację samochodu, makijaż ślubny i próbny, darmowy teledysk plenerowy, torty weselne, a nawet bilety do kina. Wśród ufundowanych przez wystawców nagród są też podwójne zaproszenia do spa i welness oraz restauracji na romantyczną kolację, voucher na noc poślubną w hotelowym apartamencie oraz wiele innych cennych voucherów i kuponów rabatowych na usługi. Warto więc wybrać się na targi, zwłaszcza, że bilet to zaledwie 10zł.

Szczegółówe informacje, program i listę nagrów można znależć na stronie www.sadeckietargislubne.pl

Organizatorem IX Sądeckich Targów Ślubnych jest Begie Design. Patronem honorowym imprezy jest Prezydent Miasta Nowego Sącza. Targi odbędą się w niedzielę, 3 lutego w godz. 10.00-17.00 w Hali sądeckiego MOSiR-u.

Marzena Gitler, foto: VIII Sądeckie Targi Ślubne 

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.