Stary Sącz: Spotkania dla przedsiębiorców Wyróżniony

Gmina Stary Sącz nie tylko tworzy Stefę Aktywności Gospodarczej, budując infrastrukturę i scalając grunty, zmieniając plany zagospodarowania przestrzennego pod potrzeby firm, ale chce być też platformą wymiany informacji i spotkań ważnych dla sektora małych i większych przedsiębiorstw. 23 maja od godz. 13.00 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Starym Sączu (ul. Stefana Batorego 25) zaplanowano dwa spotkania.

Podczas pierwszego specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie odpowiedzą na pytania: Jak pozyskać dofinansowanie na rozwój firmy, w tym bony na innowacje i jakimi narzędziami Województwo Małopolskie może wspierać przedsiębiorców? Część spotkania będzie poświęcone budownictwu energooszczędnemu w praktyce - przykłady wdrożeń Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego, a o praktycznym zastosowaniu odnawialnych źródeł energii opowiedzą fachowcy z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii Akademii Górniczo-Hutniczej.

Drugie spotkanie organizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Tutaj też dowiemy się jak zarządzać wiekiem w przedsiębiorstwie, poprawić ergonomię miejsca pracy i zdobyć bony wdrożeniowe o wartości do 5 000 zł na doposażenie lub wyposażenie stanowisk pracy. Dla Państwa wygody spotkania zaplanowano jedno po drugim.

inf. UM Stary Sącz

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA