Stary Sącz: Znęcał się nad rodziną. Teraz za to odpowie Wyróżniony

Policjanci z Komisariatu Policji w Starym Sączu zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad żoną i dziećmi. Mężczyzna na wyrok poczeka za kratami. 

3 maja policjanci zatrzymali mężczyznę, który od kilku lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną i dziećmi. Po kolejnym incydencie związanym z groźbami pozbawienia życia, przerażona rodzina zdecydowała się powiadomić policję. 

Mieszkaniec gminy Podegrodzie został zatrzymany przez starosądeckich funkcjonariuszy, a następnie usłyszał zarzut znęcania się nad najbliższymi. Po analizie sprawy policjanci wystąpili do prokuratury, a ta do sądu, o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku i zgodnie z jego decyzją sprawca trafił już za kraty. Tam poczeka na ostateczny wyrok, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny.

inf. KPP Nowy Sącz

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA