środa, 16 maj 2018 11:59

Nowy Sącz: „Weekend z Funduszami”

Napisała

Od 19 do 20 maja w Nowym Sączu odbędzie się „Weekend z Funduszami”. Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich zagoszczą na nowosądeckim Rynku, a specjaliści z Marszałkowskiego Urzędu Województwa Małopolskiego będą udzielać informacji na temat możliwości skorzystania z unijnego wsparcia na założenie firmy, rozwój istniejącego biznesu, wymiany starego pieca i dofinansowanych kursów językowych lub prawa jazdy.

W sobotę od godz. 13:00 do 19:00 zaplanowano: konsultacje na temat unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich, prezentacje Beneficjentów Funduszy Europejskich - wśród nich znajdą się m.in. Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Park Dinolandia z Inwałdu, LavaVision, MedApp S.A., Protech Sp. z.o.o., Zakład Mechaniczny ,,Precyzja”, quizy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: do wygrania tablet, hulajnoga i deskorolka, bezpłatną strefę atrakcji dla całej rodziny, a o godz. 19:00 pokaz filmu „Iluzja” w kinie planerowym.

W niedzielę w godz. od 9:00 do 17:00 specjaliści z Marszałkowskiego Urzędu Województwa Małopolskiego będą udzielać informacji na temat możliwości skorzystania z unijnego wsparcia na założenie firmy, rozwój istniejącego biznesu, wymiany starego pieca i dofinansowanych kursów językowych lub prawa jazdy.

Dokładny program i więcej informacji na stronie www.weekend.fundusze.malopolska.pl. Wszystkie atrakcje Weekendu z Funduszami są bezpłatne.

Tegoroczny cykl pod nazwą „Weekend z Funduszami”, zaplanowany jest w okresie od kwietnia do października i odwiedzi w 15 miejscowości Małopolski. Główną ideą „Weekendów z Funduszami” jest zainteresowanie mieszkańców regionu środkami unijnymi zarówno w kontekście aktualnych naborów, jak i prezentacja inwestycji powstałych dzięki unijnemu wsparciu.

mat. prasowe

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.