Powiat nowosądecki: Tragiczny bilans Wyróżniony

Dwie osoby poniosły śmierć w wypadkach. Do jednego doszło w Muszynie, kolejny wydarzył się dwa dni później w Krużlowej Niżnej. 

Do pierwszego ze zdarzeń doszło kilka minut po północy, w sobotę 23 czerwca. Wówczas 38-letni mężczyzna jadąc samochodem marki Peugeot przez ulicę Grunwaldzką w Muszynie, wypadł z drogi i poniósł śmierć na miejscu.

Równie tragiczne zdarzenie miało miejsce 25 czerwca, po godzinie 5 rano, w miejscowości Krużlowa Niżna (w gminie Grybów). Podobnie jak w przypadku poprzedniego zdarzenia, samochód wypadł z drogi i dachował. Pojazdem marki Audi podróżowały trzy osoby, dwóch 19-letnich mężczyzn i 18-latka. Niestety dziewczyny nie udało się uratować, zginęła na miejscu.

Gdy policjanci przybyli na miejsce, okazało się, że jeden z mężczyzn uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli go szukać i po około dwóch godzinach od zdarzenia zatrzymali go w zaroślach, oddalonych o około pół kilometra od miejsca wypadku. Obaj mężczyźni trafili z obrażeniami do szpitala, obaj też byli pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pracowała grupa wypadkowa z sądeckiej policji wraz z prokuratorem, biegłym sądowym i innymi służbami, która miała na celu ustalić okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia, jak również ustalić osobę, która prowadziła samochód.

inf. KPP Nowy Sącz

 

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA