Powiat nowosądecki: Poszukiwany mężczyzna został znaleziony w lesie Wyróżniony

3 lipca ok. godziny 10.30 grybowscy policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 43-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który wyszedł z domu i przez kilka godzin nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom Policji oraz innych służb ratunkowych, mężczyzna został odnaleziony.

3 lipca policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 43-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego. Funkcjonariusze ustalili, że nagle opuścił on miejsce swojego zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku.

Przez kilka godzin policjanci z psem tropiącym, grupa dochodzeniowo-śledcza z Komisariatu Policji w Grybowie, strażacy z PSP Nowy Sącz oraz ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Korzenna oraz grupa poszukiwawcza GOPR z Krynicy-Zdroju, prowadzili na terenie gminy Korzenna intensywne poszukiwania, zwłaszcza w masywach leśnych. Zlokalizowanie mężczyzny było utrudnione ze względu na fakt, iż zaginiony nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego.

Kilkanaście minut przed godziną 14.00, mężczyzna został odnaleziony w masywie leśnym nieopodal miejsca zamieszkania. Nie miał żadnych obrażeń ciała i został przekazany rodzinie, a następnie zabrany karetką pogotowia do szpitala.

inf. KPP Nowy Sącz, foto: pixabay.com

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA