Marzena Gitler

Marzena Gitler

Rozpoczęto niedawno w Nowym Sączu akcję zbierania podpisów pod pismem do premiera Morawieckiego w sprawie wsparcia rządowego dla budowy stadionu Sandecji skrytykował dziś na konferencji prasowej związany z miastem poseł Arkadiusz Mularczyk.

 

W 27. Światowy Dnia Chorego – 11 lutego br. w Hospicjum i DPS im. św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej została odprawiona msza św. w intencji chorych i ich opiekunów, której przewodniczył ks. bp Władysław Bobowski.

14 lutego w rocznicę utworzenia Armii Krajowej delegacja klubu Sandecja w składzie prezes Tomasz Michałowski, kapitan zespołu Dawid Szufryn oraz Michał Szeliga złożyła wieniec pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich.

15 lutego w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszanie Dolnej odbył się wernisaż prac ks. Andrzeja Sawulskiego – Proboszcza Parafii w Glisnem.

Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska zaprasza do wzięcia udziału w Walentynkowym Charytatywnym Biegu dla Bartka Burzec, który odbędzie się 24 lutego o godz. 14:00 na stadionie Dąbrovi. Bieg dla dzieci odbędzie się o godz. 13.30.

15 lutego na stoku narciarskim „Lubomierz Ski” odbyły się zawody dla dzieci. Konkurs przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Strona 1 z 420