poniedziałek, 17 wrzesień 2018 15:35

Korzenna: samochód dachował w rowie

Napisała

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Korzenna (powiat nowosądecki). Samochód zjechał z jezdni i dachował w przydrożnym rowie.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 10:30

Lipnica Wielka: zderzenie ciągnika z osobówką

Napisała

Poważny wypadek drogowy w Lipnicy Wielkiej (powiat nowosądecki). Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

piątek, 14 wrzesień 2018 11:51

Nowy Sącz: samochód zawisł na barierce

Napisała

Poważny wypadek w Nowym Sączu. Samochód zawisł na barierce. Przód pojazdu znajdował się w powietrzu.

piątek, 14 wrzesień 2018 11:06

Stary Sącz: rozpoznajesz tego mężczyznę?

Napisała

Policjanci ze Starego Sącza poszukują mężczyzny, który 3 czerwca około godziny 14:53  ukradł rower na terenie kąpieliska przy ulicy Wielki Wygon. Był to rower marki Kross Hexagon X3 warty około tysiąc złotych.

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w miejscowości Korzenna (powiat nowosądecki). Zapaliła się elewacja budynku Ośrodka Zdrowia.

piątek, 07 wrzesień 2018 12:26

Wierchomla: VI Górski Maraton Jogi

Napisała

Cztery dni pełne jogi, warsztatów kulinarnych, botaniczno-zielarskich czy kosmetyków naturalnych tak wyglądał tegoroczny Joga Festiwal VI Górski Maraton Jogi, który odbył się w przedostatni weekend wakacji. W wydarzeniu wzięło udział około 180 osób, które od 23 do 26 sierpnia spędziły w Wierchomli Małej czas aktywnie, zdrowo i mądrze. 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Tropie (powiat nowosądecki). Samochód zjechał z jedni i wpadł do rowu.

środa, 05 wrzesień 2018 14:27

Samochód dachował w Łabowej

Napisała

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w miejscowości Łabowa (powiat nowosądecki). Samochód wypadł z drogi i dachował na drodze krajowej nr 75.

Dziś w Krynicy-Zdroju  z okazji Międzynarodowego Dnia Artystów Malujących Ustami i Stopami odbędzie się otwarcie wystawy Stanisława Kmiecika, który maluje ustami i stopami. Niezwykłego artystę i jego gości będzie można spotkać 5 września o godz. 17:00 w Pasażu Krynickim przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1.

7-9 września w Krynicy Zdroju odbędzie się TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju - jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez biegowych w Europie. ​Niestety, impreza powoduje zamknięcia ulic, więc kierowcy moga się spodziewać ogromnych utrudnień w ruchu drogowym na terenie gminy.

Strona 1 z 18

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA