Tarnów: znęcał się nad chorą matką. Siostrze groził gwałtem Wyróżniony

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Najbliższe miesiące spędzi za kratami 48-letni mieszkaniec Tarnowa, który zgotował swojej schorowanej, 85-letniej matce prawdziwe „piekło na ziemi”.

Mężczyzna regularnie urządzał po pijanemu awantury, podczas których bił staruszkę, popychał, poniżał oraz uniemożliwiał nocny wypoczynek. W dniu zatrzymania uderzył kobietę patelnią tak dotkliwie, że posiniaczona, z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Krewki tarnowianin skierował też agresję na próbującą pomóc mamie, starszą siostrę. Uderzył kobietę i groził pobiciem oraz gwałtem. Jego chore zapędy ostudzili dopiero policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum.

Dobra wiadomość jest taka, że więcej nie skrzywdzi już żadnej z bliskich mu kobiet. Mundurowi zatrzymali agresora i doprowadzili do sądu, który zdecydował, że czas do rozpoczęcia procesu spędzi w areszcie. Można też być pewnym, że odpowie za wszystkie okropności jakich się dopuścił. 

Policja przypomina, że znęcanie się nad bliskimi jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawiania wolności nawet do 10 lat.

 

Źródło: Tarnowska Policja 

Dodatkowe informacje

 • ikona: brak
Aleksandra Bieniek

Aleksandra Bieniek

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

 1. Więcej na GŁOS24
 2. EDUKACJA
 3. FINANSE I GOSPODARKA
 4. KULTURA
 5. MOTORYZACJA
 6. POLITYKA
 7. SPORT
 8. STYL ŻYCIA
 9. TURYSTYKA
 10. ZDROWIE I URODA