wtorek, 12 marzec 2019 11:06

Tarnów: Miejskie Targi Edukacyjne 28-29 marca

Napisał

Ofertę szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych będzie można lepiej poznać podczas XVI Miejskich Targów Edukacyjnych. Wydarzenie zaplanowano 28-29 marca na terenie Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie.

To propozycja skierowana do uczniów, którzy stoją przed decyzją o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej lub ponadpodstawowej. Obecność na targach pomoże zapoznać się z kierunkami kształcenia tarnowskich szkół. Uczniowie będą mieli okazję porozmawiać ze starszymi kolegami o tym, dlaczego warto wybrać akurat daną szkołę.

W dniu rozpoczęcia targów na stronie www.edunet.tarnow.pl zostanie opublikowana elektroniczna wersja informatora, natomiast wersję papierową będzie można otrzymać bezpłatnie podczas trwania targów.

Pierwszego dnia targi rozpoczną się o godz. 10 i potrwają do godz. 15, natomiast dzień później będzie można je odwiedzić w godz. 9-14.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Edukacji magistratu przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

Info/foto: UMT

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.